Spřátelené weby

 

Olymp má nepřeberný rozhled po celém světě internetu. Spoustu přátel a míst, kam můžete zabrousit po našem boku a zveřejnit svou tvorbu. Mezi naše neoblíbenější útočiště patří stránky jako jsou :

  • Stmívání.eu - stránka s velmi talentovanými autory píšícími na téma Stmívání a všeho okolo. Kdo na těch stránkách ani jednou neslyšel o Edwardovi, Belle, Volturiových nebo smečce z La Push jako by ani nežil.

  • Bez hranic.cz - opět stránka s velmi talentovanými autory, avšak zde ukojí choutky každý. Není zde jednoznačně řečeno, že se to musí točit kolem jednoho tématu. Každý píše, jak sám chce a myslím, že mnoho z příběhů na těchto stránkách stojí za přečtení. Webmasteři těchto stránek se ovšem starají i o nadšence do Twilight a proto zde uvádím i odkaz na jejich mateřskou stránku Stmivani-ff.cz

     

  • One-night.webnode.cz - stránka opět s talentovanými autory, avšak není jich zde tolik, jako u dvou výše jmenovaných webů. Stránka je domovem tří autorek publikujících jak na Stmívání.eu tak i na OurStories - což je podstránka stmívání a najdou se tam opět příběhy s různou tématikou.

     

  •  Fantazy svět - stránka zabývající se knihami a povídkami. Hlavním heslem těch stránek je "Fantázie nemá hranic". Opět je zde možnost přidávat povídky, stejně jako na výše uvedených stránkách. Můžete se i na tomto webu pochlubit se svou tvorbou.

Podělte se s nimi o náš polibek a úžívejte si chválu, kterou na vás budou pět...