Kniha návštěv

stránka

Datum: 05.01.2012 | Vložil: Sandrika

ahojte..chcela by som vám povedať že poznám ešte jednu stránku tanantos.wbl.sk je veľmi zaujímava ..a nechcem aby ste si mysleli že chcem aby vam konkurovali ..ale mohli by ste napísať aj im :)

Skvelý nápad, možno si aj ja nechám od vás poradiť. :-)

Datum: 06.10.2010 | Vložil: Bruja (fantasy-svet.net)

Zdravím kolegyne Múzy. :-D Občas sa vám trochu fušujem do remesla, a tak viem, čo dokáže spôsobiť jediná náhodne vyslovená veta vo fantázii autora. Také nakopnutia sú na nezaplatenie, poznám to z vlastnej skúsenosti. Preto vám želám veľa príjemných chvíľ a chuti do rozvoja tejto veľmi zaujímavej stránky! :-)

Re: Skvelý nápad, možno si aj ja nechám od vás poradiť. :-)

Datum: 06.10.2010 | Vložil: Kleió

Velmi děkujeme, velmi se snažíme pracovat, jak nejlépe to jde a zatím vidíme, že naše práce pomalu a jistě přináší kýžené ovoce, což nás velmi těší.

Návrh/Dotaz

Datum: 27.09.2010 | Vložil: RenyNew

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by bylo možné zaslat vám námět na povídku a vy by jste ho zde zveřejnili stejně jako zveřejňujete návrhy vaše. Mám totiž mnoho nápadů ale nestíhám to všechno psáti. Poud by jste měly zájem o spolupráci odepiště (Twillight.stars@seznam.cz) a já vám zašlu svůj nápad na povídku.

Děkuji

Datum: 14.07.2010 | Vložil: Kiana

Perfektní způsob, jak pomoci mladým a novým pisatelům. Sice píši již přes rok, ale tohle je fakticky k nezaplacení. Děkuji.

Kiana ♥

Pochvala...

Datum: 14.07.2010 | Vložil: Minnie_Fox

Ahoj, já sama píši sice jen příležitostně, ale myslím že je to výborný nápad, protože každá spisovatelka potřebuje občas pomoci, či jen popostrčit ;) Ať vám to tady pěkně funguje a múz stále přibývá. Třeba sem někdy zajdu pro pomoc i já :).
S přáním všeho dobrého, Minnie :-*

Přidat nový příspěvek